www

SAH - Burza práce - Aktuálne pracovné ponuky

Detaily pracovnej ponuky v kategórii - Pracovné ponuky: Ponúkam prácu
späť  Poslať emailom  Verzia pre tlač
Výbor SAH sa rozhodol poskytnúť na web stránke prehľad o pracovných ponukách v oblasti hydrogeológie v dvoch kategóriach: ponúkam prácu / hľadám prácu. Všetky inzeráty sú zverejnené bezplatne! Inzerát môže pridať každý návštevník (členovia aj nečlenovia SAH).

pozícia SENIOR GEOLÓG
meno / spoločnosť VÚRUP a.s.
opis Spoločnosť VÚRUP, a.s. ako dcérska spoločnosť SLOVNAFT-u, a. s. ponúka stabilné pracovné miesto v mladom kolektíve oddelenia geologických služieb útvaru HOPV, so širokými možnosťami odborného a osobného rozvoja a nadštandardným ohodnotením. Práca na jednej z najvýznamnejších úloh ochrany životného prostredia na Slovensku ponúka mnoho inšpirácie a výziev ako aj možností odbornej sebarealizácie.

Miesto výkonu: Vlčie hrdlo, Bratislava

Pracovná náplň:
  1. Riadi realizáciu čiastkovej geologickej úlohy podľa svojej odbornej špecializácie v úzkej spolupráci s riešiteľským tímom.
  2. Overuje, modeluje, analyzuje a interpretuje získané podklady pre potreby dosiahnutia cieľa čiastkovej geologickej úlohy podľa svojej odbornej špecializácie a navrhuje riešiteľskému tímu modifikácie stanovených postupov prác.
  3. Prezentuje čiastkové výsledky geologickej úlohy podľa svojej odbornej špecializácie v rámci spoločnosti a spoločností skupiny MOL.
  4. Odbornými stanoviskami a znalosťami podporuje rokovania so štátnymi orgánmi, riešenie názorových stretov s externým prostredím.
  5. Koordinuje činnosti súvisiace s aktualizáciou údajov a vedením registrov údajov získaných spracovaním vstupných dát.
  6. Vypracováva čiastkové kapitoly záverečnej správy geologickej úlohy v zmysle a rozsahu požiadaviek platnej legislatívy.
  7. Kooperácia s príslušnými útvarmi spoločnosti pri riešení geologickej úlohy.

Požiadavky:
  1. Ukončený II. stupeň VŠ prírodovedný odbor (geologické zameranie výhodou).
  2. Odborná prax v geologickom prieskume ŽP/sanácii environmentálnych záťaží min. 6 rokov (nie je podmienkou).
  3. Znalosť anglického jazyka – min. úroveň B1 + iný jazyk výhodou.
  4. Pokročilá vedomosť práce s PC (znalosť GIS výhodou).
  5. Vodičský preukaz skupiny B.
  6. Bezúhonnosť.
  7. Iné požiadavky : komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, tímová práca, pozitívny prístup k riešeniu problémov, dôkladná znalosť dotknutej legislatívy.

Životopis, motivačný list a súhlas so spracovávaním osobných údajov posielajte na adresu: ivona.linkova@vurup.sk

Kontaktné osoby v prípade otázok:
Štefan Marenčák, +421905686837, stefan.marencak@vurup.sk
Martin Zatlakovič, +421911086747, martin.zatlakovič@vurup.sk

Termín nástupu: od 1. 2. 2018
Druh pracovného pomeru: na dobu určitú 1+1, následne možné prehodnotiť zmluvu na čas neurčitý
druh pracovného pomeru plný úväzok
telefónne číslo +421905686837
súbor na stiahnutie ↓ uložiť súbor s doplňujúcimi informáciami
platnosť do 01.02.2018
pridané dňa 27.10.2017
počet zobrazení 165

administrátor web stránky: admin@sah-podzemnavoda.sk