www

SAH - Burza práce - Aktuálne pracovné ponuky

Detaily pracovnej ponuky v kategórii - Pracovné ponuky: Ponúkam prácu
späť  Poslať emailom  Verzia pre tlač
Výbor SAH sa rozhodol poskytnúť na web stránke prehľad o pracovných ponukách v oblasti hydrogeológie v dvoch kategóriach: ponúkam prácu / hľadám prácu. Všetky inzeráty sú zverejnené bezplatne! Inzerát môže pridať každý návštevník (členovia aj nečlenovia SAH).

pozícia JUNIOR GEOLÓG
meno / spoločnosť VÚRUP a.s.
opis Spoločnosť VÚRUP, a.s. ako dcérska spoločnosť SLOVNAFT-u, a. s. ponúka stabilné pracovné miesto v mladom kolektíve oddelenia geologických služieb útvaru HOPV, so širokými možnosťami odborného a osobného rozvoja a nadštandardným ohodnotením. Práca na jednej z najvýznamnejších úloh ochrany životného prostredia na Slovensku ponúka mnoho inšpirácie a výziev ako aj možností odbornej sebarealizácie.

Miesto výkonu: Vlčie hrdlo, Bratislava

Pracovná náplň:
  1. Pod vedením odborných špecialistov spracúva základné analýzy, modelovanie a interpretovanie získaných údajov,
  2. Spracováva základnú dokumentáciu riešenia geologickej úlohy. Zabezpečuje zber, kontrolu, zatriedenie získaných údajov, vrátane odbornej administratívnej činnosti,
  3. Podporuje členov riešiteľského tímu pri dosahovaní cieľov geologickej úlohy,
  4. Oboznamuje a učí sa komplexným odborným znalostiam, nutným k zvládnutiu zabezpečenia odborného riešenia geologickej úlohy.

Požiadavky:
  1. Ukončený II. stupeň VŠ prírodovedný odbor (geologické zameranie výhodou).
  2. Odborná prax v geologickom prieskume ŽP/sanácii environmentálnych záťaží min. 1 rok, prípadne absolvent.
  3. Znalosť anglického jazyka – min. úroveň B1.
  4. Úživateľská znalosť práce s PC.
  5. Vodičský preukaz skupiny B.
  6. Bezúhonnosť.
  7. Iné požiadavky : komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, tímová práca.

Životopis, motivačný list a súhlas so spracovávaním osobných údajov posielajte na adresu: ivona.linkova@vurup.sk

Kontaktné osoby v prípade otázok:
Štefan Marenčák, +421905686837, stefan.marencak@vurup.sk
Martin Zatlakovič, +421911086747, martin.zatlakovič@vurup.sk

Termín nástupu: od 1. 2. 2018
Druh pracovného pomeru: na dobu určitú 1+1, následne možné prehodnotiť zmluvu na čas neurčitý
druh pracovného pomeru plný úväzok
telefónne číslo +421905686837
súbor na stiahnutie ↓ uložiť súbor s doplňujúcimi informáciami
platnosť do 01.02.2018
pridané dňa 27.10.2017
počet zobrazení 180

administrátor web stránky: admin@sah-podzemnavoda.sk